Wrzesień z roztocze.net

fot. pixabay.com

Za nami miesiąc wrzesień. Chcielibyśmy podziękować, że tak licznie spędziliście ten czas z roztocze.net.

We wrześniu byliśmy świadkami wydarzeń wesołych, smutnych, czasem kontrowersyjnych, zawsze jednak ciekawych. Największym zainteresowaniem Czytelników roztocze.net cieszyły się teksty: Potrzebna krew dla Łukasza oraz „Ugotowani” w Zamościu już w tę niedzielę, które zanotowały kilkanaście tysięcy (!) odsłon. Najczęściej komentowane artykuły na roztocze.net we wrześniu to z kolei: O herbie na sesji – video, felieton Insygnium władzy oraz wywiad Naszą partią jest Zamość.
Chcielibyśmy również podzielić się z Wami wynikami oglądalności, jakie osiągnęliśmy wspólnie, we wrześniu. Przygotowane one zostały na podstawie niezależnego źródła jakim jest Google Analytics.
W miesiącu wrześniu odnotowaliśmy ponad 93 260 sesji (wizyt), 35 784 tysięcy unikalnych użytkowników i 219 245 odsłon. Jest to wzrost liczby sesji i unikalnych użytkowników w porównaniu do miesiąca sierpnia, który – co warto zaznaczyć – był o jeden dzień dłuższy.

analytics-roztocze-online-odbiorcy-wrzesien
Wysoka oglądalność artykułów na łamach Zamojskiego Dziennika Internetowego roztocze.net przekłada się również na wysoką oglądalność reklam emitowanych na stronie. Dla przykładu reklamę BANNER obejrzano ponad 212 000 razy, część osób zapamiętało reklamę, a ponad 14 000 odwiedziło strony WWW Reklamodawców.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie.

Jesteśmy z Wami każdego dnia.