Stabilnie, wysoko i efektywnie z roztocze.net

fot. pixabay.com

Blisko 37 tysięcy unikalnych użytkowników w kwietniu i łącznie ponad 113 tysięcy użytkowników w ciągu ostatnich trzech miesięcy – to efekt aktywności Czytelników Roztocze.net – Regionalnego Portalu Informacyjnego.

Jak na pewno zauważyliście strona roztocze.net zmienia się i staramy się dla Was, by była ona jeszcze lepsza. Wymaga to jednak czasu. Jesteśmy otwarci na Wasze wszystkie uwagi. Już wkrótce napiszemy więcej o zmianach oraz zdradzimy kilka sekretów które ułatwią korzystanie z serwisu.

Polityka, samorząd, sprawy społeczne, zdarzenia tragiczne i komiczne, sprawy kryminalne, wydarzenia kulturalne – wszędzie tam jesteśmy i staramy się zdawać relacje, przedstawiać rzeczywistość, oceny i opinie na tematy ważne dla regionu, sprawy społeczne i gospodarcze. Cieszy nas fakt, że z każdym dniem otrzymujemy od Was, drodzy Czytelnicy, sygnały, informacje albo zgłoszenia o ważnych dla Was i dla Waszego otoczenia sprawach i troskach. Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami.

Wróćmy jednak do statystyk. Od dłuższego już czasu wyniki oglądalności roztocze.net oscylują stabilnie w granicach 35 – 41 tysięcy unikalnych użytkowników. W kwietniu odnotowaliśmy ich blisko 37 tysięcy. Dokładne statystyki za miniony miesiąc wyglądają następująco: 36 753 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 103 039 sesji (wejść na stronę) i 237 645 odsłon. Średni czas wizyty użytkownika na stronie wyniósł blisko dwie minuty. Jak policzyliśmy, w sumie użytkownicy w kwietniu spędzili z roztocze.net prawie 3,5 tys. godzin.

Ten wynik pozwala nam zaprosić do współpracy firmy które chcą sprzedawać online swoje towary i usługi. Przygotowujemy w tej chwili olbrzymi sklep on-line i opracowujemy zasady zamawiania i dostaw towarów. Na początek chcielibyśmy, żeby to były firmy z Zamościa i okolic. Obserwujemy, że największe sieci sklepów detalicznych coraz mocniej testują takie rozwiązania. Dlatego chcielibyśmy dać szansę lokalnym przedsiębiorcom którzy z takim trudem walczą z sieciami o przetrwanie. Testowo chcemy ruszyć z dostawami do domów na terenie Zamościa, ale wszystko zależy od potencjału firm które zechcą z nami współpracować. Kontakt w tej sprawie: Gabriela Korkosz, tel. 784 494 222

Warto zaznaczyć, że jeśli zsumujemy wyniki oglądalności z ostatnich trzech miesięcy to otrzymamy wynik ponad 113 tysięcy unikalnych użytkowników w tym czasie (źródło: Google Analytics).

Poniżej zestawienia za ubiegłe miesiące:

LUTY

MARZEC

Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Z satysfakcją odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi, które dzięki wprowadzonym zmianom są jeszcze skuteczniejsze.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje. Codziennie jesteśmy z Wami i dla Was.