Ponad 46 tysięcy unikalnych użytkowników

fot. pixabay.com

Blisko ćwierć miliona odsłon i ponad 46 tysięcy unikalnych użytkowników – to nasz wspólny sukces w miesiącu lipcu.

Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami. Roztocze.net jest trybuną na której prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie. Aktywność ta przekłada się z kolei na bardzo dobry wynik portalu.

W lipcu roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy odwiedziło 46 219 unikalnych użytkowników, co przełożyło się na 110 692 sesji (odwiedzin) i 248 364 odsłon (źródło: Google Analytics). Średni czas sesji wyniósł 1:30 minuty.

Warto podkreślić, że zdecydowana większość – bo aż 80% – wejść na roztocze.net pochodzi z bezpośredniego wyboru roztocze.net jako źródła informacji, a nie jest tylko przekierowaniem z portali społecznościowych, czy innych social mediów.

Coraz większą popularnością i oglądalnością cieszą się też Lookalny Kalendarz Wydarzeń roztocze.net oraz serwis bezpłatnych drobnych ogłoszeń, z którego może korzystać każdy Czytelnik portalu. Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Z miesiąca na miesiąc odnotowujemy bowiem rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami a szczególnie artykułami sponsorowanymi. Dzięki reklamom możemy dostarczać czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje.