Niemal półtora miliona odsłon!

fot. pixabay.com

Tyle zanotowało roztocze.net w pierwszym półroczu 2017 r. Dokładnie 1 468 124 odsłon. W przeliczeniu na miesiące daje to średnią prawie ćwierć miliona odsłon miesięcznie.

Staramy się publikować statystyki naszej oglądalności. Uważamy, że jest to postawa fair wobec tak naszych reklamodawców, jak i Czytelników. To właśnie Wy bowiem tworzycie roztocze.net poprzez swoje sugestie, komentarze, czy informacje o różnych wydarzeniach kulturalnych, czy społecznych lub zdarzeniach drogowych, jakie wysyłacie na naszą skrzynkę mailową.

W związku z półmetkiem tego roku przygotowaliśmy także zestawienie półroczne. W tym czasie wspólnie – redakcja i Czytelnicy – osiągnęliśmy imponujący wynik niemal półtora miliona odsłon. Dokładnie 1 468 124 odsłon. W przeliczeniu na miesiące daje to średnią prawie ćwierć miliona odsłon miesięcznie. Konkretnie 244 687 odsłon miesięcznie.

Dla rzetelności kronikarskiej dodajmy, że w tym czasie zanotowaliśmy również 636 563 sesji (odwiedzin) oraz 195 493 unikalnych użytkowników.

Dlaczego skupiamy się na odsłonach? Ponieważ to każdorazowe kliknięcie na stronę. To tak jakbyście chcieli przeliczyć każdorazowe czytanie, przewrócenie stronicy Waszej ulubionej książki, czy gazety, do której zawsze chętnie lubicie wracać w poszukiwaniu wiedzy, emocji, czy po prostu rozrywki. Takie przyjemne z pożytecznym spędzanie swojego czasu, czy to przy kawie, czy przy ciastku, śniadaniu bądź kolacji.

Jeśli już jesteśmy przy statystykach to grzechem byłoby nie wspomnieć o czasie. W tym półroczu średni czas sesji wyniósł 1:31 minuty. Dlaczego czas jest ważny? Ponieważ świadczy o tym, że Czytelnik spokojnie może zapoznać się z tekstem, wyciągnąć wnioski, dyskutować, komentować. Daje mu to również szansę na zapoznanie się z reklamodawcami, jacy ogłaszają się na łamach roztocze.net, bowiem – nasz i Wasz – portal jest jak ulica handlowa, na której możecie dowiedzieć się czym żyje region, Zamość, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj i inne miasta i miejscowości, a przy okazji zapoznać się z ofertą przedsiębiorców i firm.

Dzięki temu Czytelnicy zyskują garść informacji nie tylko ze świata polityki, sensacji, kultury i rozrywki, ale także mają okazję poznać oferty firm z różnego rodzaju branży. To daje z kolei przedsiębiorcom szanse na pozyskanie nowych klientów, a nam satysfakcję że mogliśmy pomóc jednym i drugim spotkać się na łamach roztocze.net.

Cieszy nas, że lubicie spędzać swój cenny czas z roztocze.net i wybraliście właśnie nas. Zapraszamy codziennie po świeże i ciekawe informacje.