Ćwierć miliona odsłon miesięcznie

fot. pixabay.com

Ćwierć miliona odsłon miesięcznie to średnia roztocze.net, a wszystko dzięki wam, 41 681 unikalnych użytkowników odwiedziło roztocze.net w maju. Dziękujemy!

Stało się już tradycją, że co miesiąc prezentujemy Wam statystyki oglądalności na podstawie niezależnego źródła – Google Analytics – poniżej zrzut naszych statystyk za ostatni miesiąc, możecie podejrzeć jak to jest naprawę. Miesiąc maj okazał się jak na razie najlepszy w tym roku. W maju roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy odwiedziliście 106 023 razy (liczba sesji, odwiedzin), a na dowód tego że lubicie roztocze.net i spędzacie u nas czas przedstawiamy liczbę odsłon która przekroczyła 240 tysięcy (źródło: Google Analytics). Średni czas sesji wyniósł 1:30 minuty.

Wyniki oglądalności roztocze.net za poprzednie miesiące znaleźć można poniżej:

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

Jeśli zsumujemy wyniki oglądalności z ostatnich trzech miesięcy to otrzymamy wynik ponad 119 tysięcy unikalnych użytkowników w tym czasie (źródło: Google Analytics).

Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami. Roztocze.net jest trybuną na której prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie.

Roztocze.net jest również doskonałym miejscem do promowania swojej firmy, marki, produktu. Reklamy naszych klientów wyświetliły się w maju prawie 4 miliony razy, dzięki rotacji ich atrakcyjność nie spada, a każda z kampanii ma ponad 60 000 wyświetleń. Po przebudowie serwisu również reakcje na reklamę są bardzo dobre, średnio ponad 7 000 osób odwiedza stronę www każdego z naszych klientów, a przy kampaniach produktowych ta liczba wzrasta nawet do 30 000 kliknięć i przejść na stronę reklamodawcy. Z satysfakcją odnotowujemy stale rosnące zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi. Dzięki temu możemy dostarczać naszym czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i zapraszamy każdego dnia po świeże i ciekawe informacje.