Artykuł promowany


CHARAKTERYSTYKA

roztocze.net to najpopularniejszy serwis internetowy w Zamościu istniejący od 2000 roku, skupiający ponad 39 tys. czytelników miesięcznie. Roztocze.net jest Regionalnym Dziennikiem Internetowym (Portalem Informacyjnym), codziennie dostarczamy aktualności prasowe z Zamościa i okolic. Piszemy o kulturze, sprawach społecznych, polityce, sporcie, informacjach gospodarczych, wydarzeniach. Od 2016 roku objęliśmy swoim zasięgiem również region – Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Janów Lubelski, Lubin, Chełm, Krasnystaw i miejscowości turystyczne jak np. Nielisz, Krasnobród, Zwierzyniec – nasz rozwój w tej dziedzinie nie zwalnia tempa.

Wydawcą Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net jest Fundacja im. Bernardo Morando, której celem jest wspieranie przedsiębiorczości.

Zamojski Dziennik Internetowy to nasza marka istniejąca ponad 17 lat na rynku lokalnym.

> PARTONATY <               > CENNIK REKLAM DISPLAY <


GRUPA DOCELOWA

Osoby dorosłe w wieku 18 – 55+ korzystające z internetu w domu lub pracy.


• Artykuł sponsorowany powiązany z formą reklamową INSERT lub BOX IN utrzymywany na stronie główniej przez 5 dni, treść do 3 000 znaków ze spacjami, optymalizacja dostarczonych zdjęć i grafik, osadzenie linków.

• Tekst sponsorowany utrzymywany na stronie główniej przez 5 dni, lub Tekst sponsorowany NAT, treść do 3 000 znaków ze spacjami, optymalizacja dostarczonych zdjęć i grafik, osadzenie linków.

• Wywiad sponsorowany utrzymywany na stronie główniej, dodatkowo anonsowany na FB roztocze.net.

ZAPYTAJ O KAMPANIĘ REKLAMOWĄ


STATYSTYKI

Rok 2016 zamknęliśmy wynikiem 981 373 sesji. Ponadto odwiedziło nas 299 366 unikalnych użytkowników, generując 2 231 414 odsłon. Warto zaznaczyć, że jest to wzrost oglądalności w porównaniu do roku 2015, o 4,60% dla liczby sesji i 7,97% dla liczby unikalnych użytkowników. W 2017 roku zanotowaliśmy jeszcze większy wzrost oglądalności w porównaniu do 2016, o 25,96% dla liczby sesji i 22,69% dla liczby unikalnych użytkowników.

W 2014 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 1,88 mln razy.
W 2015 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,19 mln razy.
W 2016 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,23 mln razy.
W 2017 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,79 mln razy.

Z danych Google Analytics wynika, że oglądalność roztocze.net w 2016 roku cieszyła się systematycznym i stabilnym wzrostem. Największym Waszym zainteresowaniem cieszyły się informacje i artykuły z końca roku. W grudniu Google Analystics odnotowało w sumie 96 514 sesji (odwiedzin) i 231 582 odsłon, dzięki odwiedzinom 33 445 unikalnych użytkowników.

Rok 2017 to kolejne wzrosty. W styczniu odwiedziło nas 40 127 unikalnych użytkowników, generując ponad 110 tysięcy sesji i ponad 250 tysięcy odsłon. Luty mimo że 4 dni krótszy był lepszy od grudnia (35 815 unikalnych użytkowników, 101 264 sesji (odwiedzin) i 237 765 odsłon). W marcu odwiedziło nas 41 210 unikalnych użytkowników, co przełożyło się na 117 991 sesji (odwiedzin) i 273 168 odsłon.

Roztocze.net jest jak popularna ulica handlowa, a reklama jak atrakcyjna witryna, zachęcająca klienta do „wejścia do sklepu”. Strona internetowa do której kieruje reklama to „sprzedawca”, który sprowokuje nowego klienta do podjęcia decyzji zakupowej i skorzystania z oferty. Kampanie reklamowe łącznie były wyświetlone w minionym roku ponad 33 miliony razy, generując ponad 2.074.757 odwiedzin stron www Reklamodawców.


CENNIK

  • Artykuł sponsorowany powiązany z formą reklamową INSERT lub BOX IN utrzymywany na stronie główniej w strefie INSERT lub BOX IN przez 5 dni, treść do 3 000 znaków ze spacjami, optymalizacja dostarczonych zdjęć i grafik, osadzenie linków – 700 zł
  • Tekst sponsorowany utrzymywany na stronie główniej przez 5 dni, treść do 3 000 znaków ze spacjami, optymalizacja dostarczonych zdjęć i grafik, osadzenie linków – 600 zł
  • Tekst sponsorowany NAT naturalnie schodzi w dół i zostaje w „archiwum serwisu” tzn. że nie jest usuwany. Jest dostępny dla wyszukiwarek internetowych oraz na roztocze.net z poziomu stronicowania na dole strony.
    Cena zależy od liczby publikowanych rocznie tekstów: np. 1 do 5 artykułów – 500 zł /szt
  • Tekst sponsorowany NAT|TOP – jest utrzymywany w ramce TOP przez 1 dzień, naturalnie schodzi w dół i zostaje w „archiwum serwisu” tzn. że nie jest usuwany. Jest dostępny dla wyszukiwarek internetowych oraz na roztocze.net z poziomu stronicowania na dole strony – 1000 zł /szt
  • Wywiad sponsorowany utrzymywany na stronie główniej przez 5 dni w strefie wywiady, dodatkowo anonsowany na FB roztocze.net – 650 zł
  • Interstitial reklama która pojawia się w osobnym oknie przeglądarki, przed załadowaniem strony roztocze.net. Jest wielkości całego ekranu monitora. Reklama trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund – 35 zł/1000 wyświetleń
  • Reklama VIP na wyłączność w strefie – (cena strefy x liczba rotacji) – rabat = cena końcowa
  • Jeżeli Firma dysponuje gotową kreacją reklamową (np.: Bilboard, Zip, Box, Banner) i spełnia ona warunki techniczne wystarczy przesłać plik na adres e-mail: reklama@roztocze.net, w pozostałych przypadkach, opracowanie graficznej kreacji reklamowej wiąże się z jednorazową inwestycją 70 zł – reklama bez animacji, 150 zł – reklama z animacją. Zlecenia przyjmujemy wyłącznie z odpowiednim wyprzedzeniem (minimum 7 dni).

Chcesz więcej – zapytaj o możliwość!

Ceny nie zawierają podatku VAT. Do cen należy doliczyć 23% podatku VAT.


DEFINICJE

Rotacja: w jednej strefie wyświetlane są np. 3 bannery różnych firm – zamiennie. System (Adserwer) dba o to aby idealnie w ciągu dnia podzielić liczbę wyświetleń pomiędzy każdą z kreacji/kampanii reklamowych. Okresowo Wydawca może ograniczyć lub zwiększyć rotację w strefie.

Strefa BRICK EXTRA nie ma ograniczeń w rotacji, zabieg ten jest celowy, jest to jedno z najczęściej oglądanych miejsc w serwisie (w bloku najnowsze), dzięki rotacji zwiększa się zainteresowanie reklamą.

VIP: wyłączne wyświetlanie reklamy 1 firmy w danej strefie.

Emisja: proces wyświetlania reklamy na stronach serwisu roztocze.net

Kreacja reklamowa:
– plik graficzny jpg, png, gif o określonych wymiarach i wielkości wyświetlany przez adserwer za pośrednictwem strony roztocze.net na komputerze czytelnika.

Z dniem 10 sierpnia 2017, roztocze.net nie będzie już wspierać reklam emitowanych w technologii Adobe Flash. Zmiana dotyczy formatów display jak również video we wszystkich domenach w portfolio Wydawcy.

Zmiana wynika z oficjalnej rekomendacji firmy Adobe oraz kierunku, w który zmierza cały rynek reklamowy. Przeglądarki takie jak Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Apple Safari przestały wspierać lub obarczyły poważnymi limitami technologię Flash, przez co emisja takich reklam jest ograniczona lub niemożliwa.

W związku z powyższym zalecamy tworzenie kreacji reklamowych w technologii HTML5.

– banner HTML
– wideo (np. link do youtube.com)

Strefa reklamowa: wyznaczone i nazwane miejsce w serwisie internetowym roztocze.net o określonym rozmiarze, zawierające grafiki reklamowe.

Wyświetlenie: pojedyncza emisja pliku reklamy wyświetlona na komputerze osoby odczytującej stronę serwisu roztocze.net

Wypełnienie: Ilość zajętych miejsc w danej strefie reklamowej serwisu roztocze.net. 100% wypełnienie oznacza strefę zajętą w całości w danym okresie.


Zobacz również ❤ Nowoczesne strony internetowe w atrakcyjnych cenie.